Privátní značka - Private label

Privátní značka

Služba privátních značek Vám umožňuje mít vlastní značku aerosolových produktů. Je to optimální způsob, jak rozšířit portfolio Vašich služeb.

 

Výhody aerosolu

Produkt nesmí být kontaminován. Díky neustálému tlaku směrem ven zabraňuje vstupu choroboplodných zárodků či bakterií, které mohou ovlivnit jeho stav.

Aplikace je velmi rychlá: sundejte víko, stiskněte trysku a nasaďte víko zpět.

Můžete jej aplikovat na jakýkoliv povrch.

S aerosolem řídíte dávkování z hlediska doby aplikace, oblasti aplikace a množství produktu, takže žádný produkt nepřijde nazmar.

 

Rádi byste rozšířili svůj vlastní sortiment o aerosolové produkty?

Zahrnutí řady aerosolových produktů do katalogu vám umožní zvýšit možnosti křížového prodeje a vyhovět potřebám širšího publika. Služba privátních značek je vaší nejlepší volbou.

 

Svěřte nám své nápady, pomůžeme Vám s realizací

Dáme Vám k dispozici naše rozsáhlé zkušenosti s vývojem aerosolových produktů. Ať už produkt máte nebo nemáte, naše laboratoř zajistí, že Váš produkt bude kompatibilní s touto technologií. Jakékoliv složení musí být upraveno tak, aby se rozpustilo v médiu, které je pod stálým tlakem. Produkt musí být vytlačen do exteriéru, aniž by došlo k zablokování vnitřních částí a zachování vlastností, aniž by byla ohrožena jeho životnost nebo funkce atd. Po určité době stability používáme metodu urychlení stárnutí výrobku a teprve poté můžeme garantovat jeho životnost, abyste jej mohli bez problémů uvést na trh.

 

Jaké typy produktů můžeme vyrábět?

Jakýkoli chemický produkt, který není považován za kosmetický, farmaceutický nebo biocidní.

 

Kontakt

Kontaktujte nás na privatelabel@novasolspray.com a řekněte nám o svém projektu. Pomůžeme Vám vyvinout váš produkt s absolutní důvěrností. Chceme být Vaším partnerem.

 


SPEKTROS s.r.o.

Dejvická 28/267
160 00 Praha 6
CZECH REPUBLIC

IČO: 02768071
DIČ:CZ02768071

Zapsáno u Městského soudu
v Praze, odd. vložka: C 222418.

 

TELEFON: +420 608 100 239
E-MAIL: info@spektros.cz
WEB: www.novasolspreje.cz

 

Nahoru