Plnič Pintyplus Auto - Filler spray Pintyplus Auto


Plnič Pintyplus Auto

Plnič Pintyplus ve spreji je akrylový bílý tmel, který opravuje povrch před lakováním. Působí jako základní nátěr za účelem sjednocení a uzavření povrchu broušením.

 

Použití produktu

Velmi snadno se nanáší. Je ideální pro karosářské penely a další přístroje pro drobné opravy, vyrovnávání, tmelení škrábanců nebo broušení otisků. Díky němu docílíte hladkého povrchu před následným lakováním.

 

Technické parametry

Vytváří silnou vrstvu, chrání před korozí, velmi rychle schne a má vynikající přilnavost na železném plechu, hliníku, polyuretanu, tmelu a na většině plastů a podobných podkladů. Má velkou těsnící sílu a je velmi flexibilní. Tento přetíratelný tmel je kompatibilní s většinou barev (akrylové, syntetické, jednosložkové a dvousložkové, na vodní nebo rozpouštědlové bázi…).

 

·        Balení 520/400 ml

·        Doba schnutí a přelakování po 20 min.

·        Snadné broušení za sucha i za mokra.

 

Jak aplikovat Plnič Pintyplus Auto

Povrch určený k natírání musí být čistý a suchý.

Po zaznění zvuku míchacích kuliček, plechovku silně protřepejte po dobu 1 minuty. Nanášejte ze vzdálenosti 25-30 cm. Nanášejte rychle tenké vrstvy, nejprve horizontálně a poté vertikálně. Doporučujeme nanést dvě tenké vrstvy spíše než jednu silnou, aby bylo dosaženo rovnoměrného pokrytí a zabránilo se stékání barvy.

Po dokončení stříkání obraťte plechovku vzhůru nohama a zmáčkněte trysku, dokud nebude vycházet jen plyn. Takto trysku vyčistíme a zabráníme jejímu ucpání.

Po nanesení Plniče nechte povrch 15 minut zaschnout a v případě potřeby povrch obruste. Tak docílíte jeho sjednocení a vyrovnání. Po dokončení povrch dobře očistěte a natřete požadovanou barvou.

Tipy pro použití

Sprej aplikujte ve větraných prostorách.

Nepoužívejte na zařízení připojená k elektrické síti.

Prázdné obaly od sprejů zaneste do sběrného dvora nebo vyhoďte do kontejnerů na nebezpečný odpad.

 

Barvy

 


SPEKTROS s.r.o.

Dejvická 28/267
160 00 Praha 6
CZECH REPUBLIC

IČO: 02768071
DIČ:CZ02768071

Zapsáno u Městského soudu
v Praze, odd. vložka: C 222418.

 

TELEFON: +420 608 100 239
E-MAIL: info@spektros.cz
WEB: www.novasolspreje.cz

 

Nahoru