Barva ve spreji na brzdový třmen Pintyplus Auto - Brake Caliper spray paint Pintyplus Auto


Barva ve spreji na brzdový třmen Pintyplus Auto

Barva ve spreji na brzdové třmeny Pintyplus poskytuje vysokou úroveň přilnutí a tepelné odolnosti, kterou vaše auto potřebuje. Je dostupná ve třech barvách: červená, zelená a modrá.

 

Použití produktu

Ideální pro lakování brzdových třmenů u automobilů a motocyklů.


Technické parametry

  • Balení 520 ml a 400 ml.
  • Spotřeba 2 m2.
  • Doba schnutí na dotek: 2 hod., Celková doba schnutí: 4 hod.
  • Tepelná odolnost 180 Cº.
  • Lesklá povrchová úprava
  • Vysoká přilnavost a flexibilita
  • Do interiéru i exteriéru

Jak aplikovat Barvu na brzdový třmen

Nejprve doporučujeme vyčistit třmeny od nečistot a mastnoty (nabízíme Pintyplus Čistič brzd, který byl navržen speciálně tak, aby dosáhl do všech rohů).

U lakovaných povrchů je nejprve nutné lehké přebroušení a vyhlazení plochy, aby se zlepšila přilnavost barvy. Pokud je předchozí nátěr ve špatném stavu, bude nutné jej odstranit. V tom případě doporučujeme odmontovat třmen a zbavit ho laku Pintyplus Odstraňovačem nátěrů Paint Stripper, nebo jiným podobným produktem. Před opětovným lakováním očistěte Pintyplus Čističem brzd.

V případě, že jste schopni sundat třmeny a vyleštit je, jedině dobře. V opačném případě nemějte obavy, protože oblast, která se nebude sprejovat, můžete zakrýt maskovací páskou, plastem, papírem nebo hliníkovou fólií. Ujistěte se jen, že barva nebude prosakovat.

Tipy pro použití

Po zaznění zvuku míchacích kuliček, plechovku silně protřepejte po dobu 1 minuty. Stříkejte tenké vrstvy až do úplného pokrytí. Proces můžete opakovat pouze během prvních 60 minut, jinak bude nutné vyčkat několik dní. Delší čekací doba je dána vlastnostmi barvy. Ta vyžaduje pomalé schnutí, aby odolala tahu a teplu třmenů.

Doporučujeme stříkat tenké vrstvy namísto silných, aby nedošlo k přetížení třmenu.

Po dokončení stříkání obraťte plechovku vzhůru nohama a zmáčkněte trysku, dokud nebude vycházet jen plyn. Takto trysku vyčistíme a zabráníme jejímu ucpání.

Barva ve spreji na brzdové třmeny je ideální jako doplněk k Pintyplus Laku na ráfky, aby vrátila vašim kolům jejich původní lesk.

Sprej aplikujte ve větraných prostorách.

Prázdné obaly od sprejů zaneste do sběrného dvora nebo vyhoďte do kontejnerů na nebezpečný odpad.

 

Barvy

 


SPEKTROS s.r.o.

Dejvická 28/267
160 00 Praha 6
CZECH REPUBLIC

IČO: 02768071
DIČ:CZ02768071

Zapsáno u Městského soudu
v Praze, odd. vložka: C 222418.

 

TELEFON: +420 608 100 239
E-MAIL: info@spektros.cz
WEB: www.novasolspreje.cz

 

Nahoru